Ułatwienia dostępu

  • Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%

Przychodnia powstała w 2015 roku z myślą o wygodzie pacjenta we wszystkich obszarach usług - począwszy od szybkiego dostępu do opieki lekarskiej, pielęgniarskiej, specjalistycznej i zabiegów rehabilitacyjnych a skończywszy na wygodnym parkingu oraz windzie dostosowanych dla potrzeb osób niepełnosprawnych.

Od kwietnia 2018 roku nasza przychodnia dołączyła do przychodni NZOZ SANUS z siedzibą w Lublinie.

W miłej atmosferze skupiamy się na każdym problemie pacjenta stosując najlepsze i najefektywniejsze rozwiązania.

REJESTRACJA w KRASIENINIE do POZ: 570 400 104, 696 594 347

REHABILITACJA w KRASIENINIE: 730 555 095

 

OFERTA
W zakresie naszych usług znajdują się zarówno świadczenia w ramach podstawowej opieki zdrowotnej jak i lekarzy specjalistów, ale także zabiegi rehabilitacyjne.

W naszej przychodni pacjent może skorzystać z opieki medycznej w ramach umowy z NFZ, w zakresie:
• poradni lekarza rodzinnego
• poradni pediatrycznej
• opieki pielęgniarki środowiskowej
• opieki położnej
• punktu pobierania materiału do badań laboratoryjnych
• punktu szczepień
• gabinetu zabiegowego – dysponującego: • aparatem EKG, otoskopem (przyrządem do badania ucha), sprzętem do oznaczania glikemii (tzw. cukru), pełnym zestawem sprzętu do reanimacji, ciśnieniomierzem.

Głównym atutem naszego ośrodka jest wysoko wykwalifikowany zespół lekarzy rodzinnych, pielęgniarek, położnej oraz lekarzy specjalistów i fizjoterapeutów.

 

REHABILITACJA
Pracownia rehabilitacji to dwoje młodych, wykwalifikowanych i doświadczonych fizjoterapeutów, którzy pomogą Państwu w powrocie do zdrowia i sprawności fizycznej. Poprzez indywidualne podejście do pacjenta wspierają również jego psychikę, która jest niezbędnym elementem powrotu do zdrowia fizycznego.

LASEROTERAPIA
Laseroterapia jest to zabieg wpływający na proces przyspieszania lub usprawniania reakcji fizjologicznej, wywołanej naświetlaniem tkanek promieniem laserowym. Poprawia przez to ukrwienie skóry i pobudza procesy metaboliczne. Wpływa na zwiększenie przepływu krwi, uaktywnia działanie szpiku kostnego, podnosi stężenie adrenaliny, histaminy i serotoniny, co stanowi mechanizm działania przeciwbólowego.

ULTRADŹWIĘKI
Polegają na oddziaływaniu poprzez skórę na głębiej położone struktury ciała fali ultradźwiękowej (fali mechanicznej, akustycznej, o częstotliwości powyżej granicy słyszalności), w celu uzyskania efektów terapeutycznych, przede wszystkim efektu przeciwbólowego i stymulacji komórkowych procesów naprawczych, poprzez wywoływanie zjawisk fizjologicznych spowodowanych działaniami termicznymi i atermicznymi.

MASAŻ LECZNICZY
Zespół różnych zabiegów manualnych, które w sposób mechaniczny, przez powierzchnię ciała działają na skórę, tkankę podskórną, mięśnie, torebki stawowe i więzadła, a także w postaci zmian odruchowych na układ krążenia, nerwowy, wewnątrzwydzielniczy do narządów wewnętrznych włącznie. Masażysta dobiera odpowiednie techniki masażu, które pozwalają na zmniejszenie dolegliwości bólowych, obniżenie napięcia mięśniowego.

 

krasienin krioterapia


GALWANIZACJA

Zabieg elektro leczniczy, w którym wykorzystywany jest prąd stały. Działanie lecznicze galwanizacji związane jest z różnym sposobem ułożenia elektrod – dodatniej i ujemnej.

Anoda (+) zmniejsza pobudliwość nerwów i masy mięśniowej. Działanie: przeciwbólowe, kojące, uspakajające.
Katoda (-) zwiększa pobudliwość nerwów i masy mięśniowej. Działanie: pobudzające, drażniące.

KRIOTERAPIA
Krioterapia to leczenie zimnem - pozwala zapomnieć o bólu, odzyskać radość życia i odmłodnieć. Wszystko dzięki temu, że krew zacznie krążyć 4 razy szybciej niż zwykle. Krioterapia to metoda leczenia skuteczna w terapii chorób stawów (RZS) i mięśni oraz w leczeniu bólu. Krioterapia miejscowa wykorzystuje specjalne urządzenia, które wytwarzają parę z ciekłego azotu, mają aplikatory przypominające rurę.

MASAŻ RELAKSACYJNY
To idealny sposób na zmęczenie zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Szybkie tempo życia, codzienne troski i problemy, ciągłe napięcie psychiczne - wszystko to sprawia, że czujemy się przemęczeni i pozbawieni energii. W takiej chwili dobry masaż relaksacyjny leczy obolałe i napięte mięśnie, a także jest prawdziwą przyjemnością dla ciała i dla ducha. Masowanie pleców i karku sprawia, że można się w pełni odprężyć.

 

krasienin masaze

 

 ZNAJDZIESZ NAS NA MAPACH GOOGLE